Повне зібрання преміум-уроків за 2012 рік!

0
163

Протягом 2012 року тисячі людей оформили преміум-підписку і отримували по 4 ексклюзивних авторських уроку в місяць. У цих уроках — найактуальніші методи і самі нові «фішки» веб-розробки, які допомагають вам створювати свої проекти в мережі, або удосконалювати наявні. І всі вони потрапляли прямо в «скарбничку» передплатників.

Кожен, хто підписувався на Преміум-уроки в будь-який період часу і на будь-який тариф, безкоштовно отримував архів попередніх уроків на додачу до нових. За підсумками 2012 року накопичилося вже кілька десятків преміум-уроків, а саме рівно 69 уроків. Більш ніж 70 годин корисних і доступних майстер-класів зі створення сайтів. Ймовірно, занадто багато, щоб отримувати їх все на самому старті.

Всі корисні матеріали за 2012 рік вже упаковані в окремі DVD, тобто Ви можете замовити фізичну версію у вигляді кейса з 4 DVD-дисками, які дбайливо упаковані і дбайливо будуть відправлені на Вашу поштову адресу.

На честь Новорічних свят, а також в честь Дня Народження Преміум розділу. Кожен, хто запишеться в попередній список c 17 по 19 грудня включно, зможе:

 • Підписатися на будь-план Преміум доступу зі знижкою від 10 до 30%, при цьому ЗБЕРЕГТИ доступ до Преміум уроків 2012 року. Кількість місць в Преміумі по знижкам обмежена, якщо зацікавилися, варто поквапитися!
 • Замовити DVD-курс «Преміум — рік в ефірі. Сезон 2012.» поштою з 60% знижкою. Для Вас ціна складе 1488 рублів замість 3720 рублів. Для продажу з 60% знижкою підготовлено 44 кейса для самих спритних.

Ціна DVD кейса: 3720 рублів. З 17 по 19 грудня: 1448 рублів (-60%).

По-моєму, це справжній джек-пот! Ніхто ДО вас і ніхто ПІСЛЯ вас не буде мати такої можливості. Минулим передплатникам ще не були доступні всі уроки сезону 2012. А ви можете отримати максимальну кількість уроків за стандартну суму, причому зі знижкою!

Вирішуйте прямо зараз:

Записатися Зараз

Тим, хто буде в ранньому списку, в 9.00 по Москві 17 грудня прийде лист з кодами знижок та інструкціями.

Дійсно, всі ці уроки дуже цінні, щоб просто взяти і закрити до них доступ. Скільки корисного і цікавого ви дізнаєтеся замовивши DVD — кейс. Для наочності наведу список уроків, які входять до складу лише одного диска з чотирьох заявлених у повному пакеті:

 • Створення простої системи управління вмістом (CMS) з панеллю адміністратора.
 • Створення власного блогу. Розділ складається з 6-і послідовних частин.
 • Секрети роботи з CMS WordPress. Перенесення сайту на хостинг.
 • Секрети роботи з CMS WordPress. Опис рубрик. Робота з розширеннями файлів, що завантажуються.
 • Секрети роботи з CMS WordPress. Опис рубрик. Вибір статей для виводу.
 • Секрети роботи з CMS WordPress. Шоткод. Управління ролями.
 • Секрети роботи з CMS WordPress. Використання шаблонів. Стилі меню.
 • Секрети роботи з CMS WordPress. Робота з коментарями.
 • Секрети роботи з CMS WordPress. Множинні цикли.
 • Секрети роботи з CMS WordPress. Створення складних шаблонів.
 • Секрети роботи з CMS WordPress. Випадаюче меню для теми WordPress.
 • Секрети роботи з CMS WordPress. Робота з БД. Прості рішення без плагінів.

Ну як, вражає? Повторюся — це всього лише мала дещиця величезної бібліотеки знань, яка може стати вашою. Якщо вас зацікавила можливість стати володарем «Повного зібрання преміум-уроків за 2012 рік», для початку можете подивитися докладний опис цього унікального збірника,ознайомитися з умовами його придбання і у підсумку записатися в попередній список – для тих, хто хоче купити все це добро зі знижкою:

«ПРЕМІУМ — рік в ефірі. Сезон 2012.»

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: