Пятірка фото галерей і слайдерів на jQuery

0
91

Всім знову привіт.
Іноді кілька зображень говорять про більше ніж тисячі слів і це стало реальністю у сфері сайтобудування. Навіщо писати безліч «бука», коли можна показати відповідне темі зображення і відвідувачеві стане все ясно і зрозуміло, особливо якщо фотографія або ж просто картинка сама говорить про багато що. Зараз існує величезна кількість сайтів, на яких більша частина інформації, ґрунтується на використанні масивних фото слайд-шоу на своїй першій сторінці. Це деколи навіть дуже ефективний спосіб привернути до себе увагу користувачів.
Сьогодні хочу представити вам підбірку найцікавіших, на мій погляд, фото галерей і різних слайд шоу, всі вони в основному буржуїнські, ну вже така реальність, хлопці працюють якісно і в цьому плані.

І так, давайте подивимося підбірку цікавих галерей і слайдерів заснованих на чарівних властивостях jQuery:

Galleria

Оф.Сайт | Demo

Galleria є JavaScript галереєю зображень заснованої на JQuery. Вона завантажує картинки одну за одною з неупорядкованого списку і відображає ескізи, перед кожним завантаженням зображення. Можна вибрати створювати ескізи чи ні, все залежить від ваших уподобань. Існує можливість масштабувати, виводити зображення по центру з затемненим заднім планом. Загалом галерея виконана зі смаком і знанням справи.


TN3 Gallery

Оф.Сайт | Demo

TN3 повноцінна настроюється галерея зображень з jQuery слайд шоу з переходами і декількома варіантами альбому. Сумісна з усіма сучасними настільними і мобільними браузерами. Працює на JQuery.


Pikachoose

Оф.Сайт | Demo

Pikachoose являє собою легкий плагін Jquery, що дозволяє легко створювати презентації фотографій з варіантами слайд-шоу, присутні кнопки навігації, а також автоматичне відтворення. Досить легко встановлюється і настроюється. Автор у пакеті з Pikachoose пропонує свій новий плагін, який називається SliderJS. Як завжди нашого брата корчить тільки платність продукту 5$ — 10$, а в іншому дуже навіть не погано.


Easy Slider

Оф.Сайт | Demo

Такий нічого собі слайдер, яких в різних варіаціях можна побачити в шаблонах WordPress. Виконаний просто без закидони, працює дуже стабільно, має і горизонтальну і вертикальну прокрутку. Плагін налаштовується через CSS, залишається поставити посилання на плагін та на файл стилів. Тим хто чадить за різного роду слайдеру в шаблонах рекомендую придивитися до Easy Slider.


Image Flow

Оф.Сайт | Demo

У галереї використана технологія Cover Flow Apple, знавці Safari зрозуміють і зацінять. JavaScript создаетт ефект Cover Flow без яких-небудь помітних дефектів. Навігація за допомогою клавіатури (клавіші зі стрілками), мишею прокруткою і підтримується перетягування зображень. Гарна і потужна панорама, дуже здорово для використання, тим кому воно звичайно треба.


Смію тихо сподіватися на те, що комусь сподобалася ця добірка галерей і слайдерів. Наступного разу розповім про інших, не менш цікавих рішеннях в плані організації показу зображень на сайтах. Якщо комусь це до справи і тілу, слідкуйте за оновленнями, та й взагалі частіше заглядайте на вогник, я тільки радий :))))

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here