Реліз нового відеокурсу — «Практика гумової верстки»

0
199

Дорогі друзі!

27-го листопада, а значить вже сьогодні, в 9.00 по Москві, мої колеги з команди WebForMySelf запускають абсолютно новий навчальний курс: «Практика гумової верстки сайту».
Здавалося б, матеріалів такого плану випущено немало і що нового може запропонувати ще один інфо-продукт. Все просто, відмінності в якості і стилі подачі навчального матеріалу. Якщо зовсім коротко, то командою справжніх професіоналів WebForMySelf була виконана величезна робота зі створення масштабного проекту, у вигляді практичного курсу якісної гумової верстки сайту, що складається з 37 уроків і більше 19 годин відео з докладними інструкціями.
Давайте відразу розберемося, кому і перш за все, навіщо воно треба…

  • Швидше за все, ви хочете, щоб ваш сайт відображався однаково красиво і елегантно в будь-яких браузерах самої різної версії і незалежно від форматів моніторів, з допомогою яких він буде переглянутий.
  • А може ви неспішно розширюєте свої професійні навички, і гумова верстка буде одним з багатьох інструментів у вашому послужному списку.
  • Або ж ви ще новачок і тільки плануєте зробити свій перший сайт, але абсолютно не знаєте основних практичних принципів верстки.

При вивченні тонкощів сайтобудування, зокрема техніки верстки сайту, виникає маса питань. Може здатися, що найпростіший спосіб, це пошук і вивчення відповідних матеріалів в інтернеті. Але як це найчастіше буває, перебирати гігабайти інформації в Мережі, у багатьох немає часу і особливого бажання. Це і зрозуміло, кому сподобається вбивати сили в марних спробах розібратися з усієї мішаниною потоку інформації.

Відеокурс, який навчає практичним навичкам ЯКІСНОЇ ГУМОВОЇ ВЕРСТКИ, позбавлений від зайвої теорії, різної каламутної води і непотрібних рухів. Повністю ексклюзивний авторський матеріал від Андрія Бернацького, засновника проекту webformyself.com

Що для вас в цьому курсі?

  • Чотири повністю практичних розділу
  • 80% «м’яса» і 20% «тіста» — без «краплі води»
  • 2 чудових бонусу, важливих для верстки будь-якого сайту

Вивчаючи курс «Практика гумової верстки» ви разом з професіоналами, покроково будете вчитися на реальних кейсах – розбираючи і заново збираючи професійні сайти різної складності.
Автором була обрана оптимальна структура «від простого — до складного». Це чотири розділи, кожен з яких ілюструє реальну роботу над реальним сайтом.

Загалом до чого зайві слова, всі подробиці ви можете дізнатися безпосередньо на сторінці релізу «Практика гумової верстки» . Ну, а для особливо нетерплячих, давайте відкриємо двері і подивимося вступний урок:

І так, всім тим кого зацікавила можливість придбання курсу «Практика гумової верстки» нагадую, що він надійде в продаж 27 листопада 2012 року , тобто вже сьогодні. Рівно 3-е діб з моменту запуску, тобто з 27 по 29 листопада 2012 року включно, буде діяти знижка 20%. Та й щось мені підказує, швидше за все дію знижки буде продовжено. Так що, не тягніть гуму!)))

Це прям-таки те, що ніяк не дає спокою всім тим, хто має свій сайт або лише планує його створити.
Загалом – мастхев (повинен вивчити абсолютно кожен, хто не хоче, щоб його сайти розліталися як їм заманеться при різних дозволах екрану). Ніякої води, лише чистий практичний досвід.
Що б безкоштовно отримати міні-курс, достатньо в спеціальній формі замовлення вказати своє ім’я і реальний адресу електронної пошти:

Отримати Відеокурс

Сподіваюся, що багатьом з читачів мого блогу, знадобляться практичні уроки створені командою професіоналів WebForMySelf. З нетерпінням буду чекати ваших відгуків в коментарях і перших вражень від знайомства з цими навчальними матеріалами. Вітаються будь-які об’єктивні думки, оцінки і реальні пропозиції щодо структури та наповнення уроків.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: