RSS Новини надійного софта на блозі

0
155

Привіт друзі і всі, хто зайшов ненароком!

Колись давно, навіть і не пам’ятаю вже коли, я підрядився на роботу з однією партнеркою по розповсюдженню ліцензійного софту Allsoft.ru . Магазин відомий і надійний, так що й донині немає-немає та й повертаюся до роботи з ним. Ось і облаштовуючи цей блог вирішив, так би мовити, віддати належне і розмістити у себе, найсвіжіші RSS Новини надійного софту.

Проблем з розміщенням сторонньої RSS стрічки не виникло, WP движок відпрацьований і інтегрує потоки без косяків. Так що тепер, всі мої читачі можуть легко та швидко дізнатися останні новини зі світу програмного забезпечення. А бути в курсі останніх подій, не зашкодить нікому , тим більше в наш час не просто встежити за всім новим, особливо у даній сфері.

Тим хто все ж таки читає мою писанину, а не проскоком з пошуковиків проходиться, пропоную іноді заглядати в бічну колонку мого блогу і переглядати блок зі звучною назвою “Новини надійного софта”. Для отримання більш повної інформації про новинки різного ПЗ, просто жмякаете по заголовку і отримуєте докладний опис всіх останніх новинок. Якщо ще і придбайте для себе якийсь програмний продукт, буде і вам добре, та й мені не погано Улыбка.

Microsoft Office Professional Plus 2010 — спеціальний випуск пакету офісних додатків, призначений для розробників і фахівців в області IT. Дозволяє працювати в умовах багатозадачності на різних пристроях, економлячи час, оптимізуючи робочий процес і пропонуючи ефективні прийоми вирішення повсякденних завдань.