Сервіс для заробітку в Twitter, поєднуємо приємне з корисним

0
111

Всім знову привіт!

Цей пост буде цікавий насамперед тим у кого є акаунт в Twitter і хто його найактивнішим чином помагає.

Ведучи бурхливу діяльність в Твіттері, можна поєднати приємне з корисним, спілкуватися з народом і при цьому непогано заробити. Як, що і по чому, ось про це ми сьогодні і поговоримо. Спробую розбірливо і чітко розповісти про спеціальний сервіс надає можливість блогерам, як рекламувати так і заробляти на своїх твіттер-акаунтів.

Twite.ru

Першим сервісом монетизації Твіттера, з яким я познайомився, виявився саме Twite.ru Привабливий і зручний у всіх відносинах ресурс і для тих хто хоче рекламувати через Твіттер, і для тих хто жадає зрубати гроші зі своїх твітів.

Заработок на Twitter

Для того щоб почати працювати з сервісом достатньо зареєструватись якщо ви хочете приймати участь як рекламодавець, а можна і не реєструватися зовсім, якщо ви прийшли заробити, можна авторизуватися на сервісі за допомогою twitter-аккаунта. Відбувається все досить просто і швидко. Натисніть на синю кнопку із закличним змістом «Увійти й почати заробляти», автоматом Twite.ru з вашого дозволу підключиться до вашого twitter-акаунту, і все, понеслася душа в рай, пишіть цікаві твіти та багато, періодично вставляючи рекламні твіти надаються сервісом.
Спочатку реклами буде не багато, але в міру розвитку вашого twitter-аккаунта і зростання інтересу до нього сос боку інших учасників, кількість рекламних твітів буде збільшуватися. Сервіс Twite.ru уважно стежить за розвитком вашого Твіттера і відзначає збільшення ефективності twitter-аккаунта зірочками, які важко не помітити.

Не намагайтеся твітів рекламу одну за інший, цього у вас все одно не вийде, хлопці з Twite строго стежать за цим, жваво і цікаво спілкуйтеся з народом, залучайте читачів і все у вас вийде. Розмістивши рекламний твіт у себе, перевірте правильність розміщення, можна автоматом через сервіс, а можна вказавши url повідомлення, якщо все правильно, на ваш рахунок будуть зараховані гроші в розмірі виставленому рекламодавцем, зазвичай ціна знаходиться в межах 3-20 рублів за 1 повідомлення.

Відмінною фішкою на Twite.ru є можливість «Фоловити за гроші», тобто просто купувати собі фоловерів (це читачі блогів), правда в цій частині мене терзають сумніви з приводу куплених друзів, але чого тільки не буває в сучасному світі.Чим нижче ціна, тим частіше замовлення будуть діставатися Вам. При ціні в 0,5 руб. вони дістаються часто, 5 руб — надзвичайно рідко, але остаточний вибір за Вами.

Твайт.ру - фолловинг за деньги

Невід’ємною частиною роботи сервісу є різні проводяться конкурси наприклад в даний момент «Напиши статтю та виграй iPad 2!», за умовами якого:
Зайняв перше місце отримає Apple iPad 2,
Друге місце — 15 000 рублів,
Третє місце — 10 000 рублів.

Конкурсы на Twite.ru

Думаю, багатьох зацікавить роздача бонусів сервісом своїм користувачам, при певних умовах. Поповнюючи рахунок на суму від 10 000 рублів, Ви отримуєте воістину щедрі бонуси: як грошові, так і у вигляді знижок і пакетів на фоловерів і лайки. Але найголовніше — Ви отримуєте доступ до унікальних можливостей пріоритетного обслуговування.

І на кінець, повноцінна, яка працює партнерська програма, що дасть можливість збільшити свій дохід будь-хто візьме в ній участь, а для цього необхідно всього лише залучати користувачів сервіс, для чого вам буде дана рефферальная посилання. Запрошуючи народ-чесної, Ви отримуєте 5% від прибутку або 5% від поповнень їх рахунку (якщо запросите рекламодавця).

Ось такий цікавий сервіс для монетизації Twittera, кого зацікавило, сміливо реєструйтеся на Twite.ru і починайте працювати, при цьому спілкуючись з друзями і набуваючи нових.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here