Shore — Багатоцільова креативна тема WordPress

0
202

Shore — є потужним і легко настроюється інструментом для сайтів і блогів працюють на движку WordPress. Криативная, багатоцільова тема, яку ви можете використовувати для організації, як односторінкового, так і, звичного всім, багатосторінкового макету сайту/блогу.
В розпорядження користувачів представлений візуальний конструктор сторінок включає в себе за замовчуванням більше 40 різних елементів + 20 спеціально створених дизайнерських рішень для цієї теми. Пакет теми також включає в себе останню версію популярного слайдера Revolution і потужний менеджер grid-системи (для портфоліо, галереї зображень чи інтернет-магазина). Тема Shore повністю сумісна з останньою версією WooCommerce (всі шаблони в стилі), і підтримує можливості WPML (.po і .mo файли у комплекті).

9 встановлених варіантів макетів сторінок для цільового використання, стовідсотковий адаптивний дизайн, який базується на популярному Bootstrap Framework, інтегрований пакет іконок Font Awesome, підключена бібліотека шрифтів Google, багаторівневе меню з можливістю фіксації при прокручуванні сторінки, paralax ефект, кросбраузерна підтримка і багато, багато іншого…

Shore - тема для блогов WordPress

ДемоДетали

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: