Швидкий аналіз кольору використовується в дизайні веб-сайтів

0
195

Друзі, а вам коли-небудь було цікаво дізнатися, які кольори використовувалися в оформленні дизайну того чи іншого сайту? Наприклад, який колір є переважаючим в оформленні сторінок сайту Microsoft, або якими кольорами розписані Яндекс, Google та інші. Врешті-решт, просто цікаво подивитися в процентному відношенні, на повний розклад колірної палітри свого власного сайту або блогу.
Все це можна швидко та без зайвих клопотів проробити з допомогою одного цікавого онлайн-сервісу: Web Colour Data. Цей веб-сервіс легко і невимушено проаналізує будь-який сайт по представленому Url, і тут же видасть на ваше огляд всю колірну палітру, представлену у всій красі, з розподілом на відтінки у відсотках і HEX-кодом квітів. З допомогою графіка, вам не важко буде розібратися і зрозуміти, який колір переважає на ваших сайтах.

Перейти до сервісу »

Для когось це може здатися пустощами, зайвою витратою часу, хтось цей сервіс вважатиме корисним і додасть його в свою обойму інструментів розробника. Як би там не було, погодьтеся, непогано знати, які нині фарби в моді ))).

Удачі всім!