Топ — 20 Нові преміум теми WordPress на Themeforest ( грудень 2016)

0
221

Продовжуємо знайомитися з новинками розробок преміум тем WordPress , представлених на популярної торгової майданчику Themeforest .
Сьогодні представляю на ваш огляд ТОП-20 тим WP преміум класу, виставлені на продаж або пройшли повний апгрейд(оновлення) в грудні 2016 року.

Всі теми представлені в цьому огляді різної спрямованості, це можуть бути багато-функціональні теми, які підходять для створення сайтів, блогів і журналів різної тематики, а так само теми прив’язані до якоїсь однієї категорії майбутніх веб-проектів.

При складанні огляду спирався на низку факторів і звичайно ж на свій смак, а він, як ми всі прекрасно знаємо, у всіх різний. Так що читайте короткі описи, вибирайте і вже на представницькій сторінці теми, прискіпливо вивчати всі тонкощі улюбленого продукту.

Теми дуже якісні, з хорошою документацією, підтримкою і періодично оновлюються, тому і не безкоштовні.


1. Look

Автори цієї чудової теми дали їй таке визначення: Мульти-концептуальна журнальна, новинна і блоґова тема WordPress.
Переглянувши всі запропоновані варіанти демо, прийшов до висновку, що темка краще всього підходить для сайтів і блогів, які представляють новини про моді, красі, подорожах, стилі життя, рецепти і т. д.
Купуючи тему LOOK ви отримуєте практично готовий, красивий і сучасний веб-сайт з декількома варіантами макетів, ви також будете мати доступ до оновлень завжди і скрізь, без будь-яких додаткових витрат, що робить цю чудову тему WordPress ще більш привабливою, для створення журналів моди, блогів чи сайтів.
LOOK упакована по-повній, з купою корисних функцій, установка в 1 клік, потужний конструктор сторінок, дружня панель управління і т. д. В доважок, надається 6 місяців підтримки від розробників теми.
LOOK поставляється з величезним набором інструментів в бэкэнде, що зекономить час та гроші. Про конструктор сторінок і опціональну панель згадував вище, в темі також заряджені готові шорткоди, набір віджетів, мега меню і багато іншого. Кожен показаний демо веб-сайт, включений до складу теми безкоштовно і може бути швидко імпортувати і налаштований одним клацанням миші за допомогою опцій теми.

LOOK - Новая тпремиум тема WordPress

LOOK оптимізована для швидкої роботи сайту, журналу/блогу. Всі запити оптимальні, всі сценарії профільовані і змінені так, щоб ваш сайт зміг працювати на максимальній швидкості.
Всі подробиці та повний розклад теми , ви зможете дізнатися безпосередньо на майданчику Themeforest:

Дивитися ДемоИзучить Деталі


2. Insomnia

Чудова — це саме про тему Insomnia. Сучасна креативна тема WordPress, чергова розробка Dankov.
Insomnia розроблена в чистому і мінімалістському стилі, може бути використана для будь-якого типу веб-сайту або блогу, корпоративного, портфоліо, бізнес-сайту, представлення продукції, маркетингу і т. д.

Insomnia - Современная креативная тема WordPress

Пакт теми включає в себе великий набір потужних інструментів для реалізації веб-проектів будь-якої складності і спрямованості.
18+ унікальних варіантів домашньої сторінки, «drag and drop» конструктор сторінок представлений з набором унікальних елементів, чуйний дизайн, який чудово адаптуються до зменшення розмірів екранів пристроїв (телефони, планшети), підтримка retina дисплеїв, імпорт демо в один клік, підключений слайдер revolution.

Тема Insomnia - Варианты страниц

Тема підтримує такі формати повідомлень: стандартні, відео, зображення, галереї і музика. Слайдери, ви зможете вставляти кілька в кожне повідомлення, сторінку, запис або портфоліо. Необмежена кількість варіантів кольору і сторінок портфоліо. Оновлення абсолютно безкоштовні. Звичайно ж, тема Insomnia SEO оптимізована і має велику документацією.

Дивитися ДемоИзучить Деталі

3. TrendBlog

Творча, вінтажна і елегантна тема WordPress для вашого блогу.
Тема повністю чуйна, відмінно реагує і адаптується під час перегляду на екранах різних мобільних пристроїв(ноутбуки, планшети, смартфони і т. д.).
Як і більшість тем преміум-класу TrendBlog напхана всім самим необхідним для створення та ведення блогу. Проста установка в один клік, техпідтримка протягом 6-ти місяців.

Елегантний і інтуїтивно зрозумілий дизайн, ви можете легко створити сайт або блог, на якому зможете представляти свої найкращі роботи. Розроблена тема Trendblog на HTML5 і CSS3, всі функції, включаючи анімацію і ефекти елегантні, і цілеспрямовано виконані з акцентом на ваше утримання.
З SEO оптимізацією теж все в повному порядку, фрагменти мікророзмітки для статей, сумісність з seo-плагінами: All In One SEO і Yoast SEO. З темою Trendblog ваш сайт/блог будуть працювати на максимальній швидкості.

TrendBlog - Элегантная тема WordPress

Дивитися ДемоИзучить Деталі

4. Silver Shop

Багатофункціональна тема WordPress електронної комерції, відмінний інструмент, за допомогою якого ви зможете продавати все, що завгодно, і робити це красиво.
Сумісність:

  • WordPress 4.5.x, 4.6.x, 4.7.x
  • WooCommerce 2.4.x 2.5.x 2.6.x

Робота теми побудована на основі популярного плагіна WooCommerce. Вона чудово підійде для представлення та продажу дизайнерської модного одягу, одягу для фітнесу, взуття, виробів із шкіри, дитячих товарів, іграшок і спортивних товарів. Тема багатофункціональна і відповідно, чудово може бути використана для будь-якого виду інтернет-магазину. Silver Shop досить добре виглядає з її чистим і свіжим дизайном. Всі додаткові сторінки, що входять в пакет теми попередньо налаштовані. Повний набір інструментів і опцій відповідних тем преміум-класу.

Silver Shop - Многофункциональная WooCommerce тема WordPress

Докладний опис і живу демонстрацію роботи дивіться безпосередньо на торговому майданчику:

Дивитися ДемоИзучить Деталі

5. Maple

Ще одна тема для WP блогів з чуйним дизайном, привернувши мою увагу, тому пропоную на ваш розгляд. Нічого надприродного ви не побачите, просто, детально пророблена, з інтерфейсом що не напружує око, чиста тема, більше підходить для ведення персонального блогу.
В обойму теми входить 8 варіантів розкладки сторінок + 15 комбінацій блогу, світлий і темний основні стилі на вибір, весь набір необхідних функцій.

Maple - Отзывчивая тема WordPress для блога

Дивитися ДемоИзучить Деталі

6. GeekMag

Абсолютно нова(вихід: 21.12.2016) тема WordPress в журнальному стилі, яка чудово підійде для будь-якого новинного сайту або динамічно пополняющегося новими статтями блогу.
GeekMag повністю сумісна з широким спектром безкоштовних, популярних плагінів WordPress. Наприклад, ви можете створити свій власний форум з bbPress, або власну соціальну мережу з BuddyPress.
Тема за всіма показниками дуже гнучка в налаштуванні. Чуйний дизайн, інтуїтивно зрозумілий конструктор сторінок і опціональна панель, можливість візуального редагування елементів теми, візуальний редактор CSS, необмежені колірні схеми і шрифти. 5 Варіантів готових сторінок блогу, багатий вибір передвстановлених і користувальницьких віджетів і багато-багато іншого.

GeekMag - Тема WordPress в журнальном стиле для блога

Як кажуть: Краще один раз побачити. Так що сміливо б’ємо по будь-якій із кнопок нижче:

Дивитися ДемоИзучить Деталі

7. Locals

Ще одна блоґова тема WP з чистим дизайном, витриманому, без особливого фанатизму, в дусі мінімалізму. Все розставлено по місцях так, щоб користувачеві було комфортно перебувати на сторінках блогу.
5 Готових варіантів розкладки сторінок, з допомогою яких ви легко зможете створити і вести блог будь-якої тематики.
Докладно зупинятися на всіх особливостях теми(а їх дуже багато) не буду, все чудово розписано на сторінці представлення теми. Напишу тільки одне, що тема має всі функції і інструменти відповідають вимогам до тем преміум-класу. По-іншому і не може бути, на Themeforest ведеться жорсткий відбір та до продажу допускаються тільки якісні продукти.

Locals - Чистая блоговая тема WordPress

Дивитися ДемоИзучить Деталі

8. Moment

Креативна, з унікальним дизайном тема WP для ведення блогу. Не наполягаю, але рекомендую уважно придивитися до цієї теми, всім тим хто шукає незвичайні рішення для створення свого персонального блогу. Зверніть увагу на особливості подачі інформації і елементи користувальницького інтерфейсу, на зручність переміщення сторінок і розділів блогу, все заточене під ваших майбутніх читачів.
Тема гарантовано SEO оптимізація, макет адаптований, контактна форма на основі інтегрованого плагіна «Contact Form 7», присутня можливість установки інтерфейсу фонового зображення і визначення рівня його прозорості, вибір основного кольору, а так само кольору цитат і посилань, активних, і при наведенні.

Останнє оновлення: 22 грудня 2016 року.

Moment - Креативная тема для блога WordPress

Дивитися ДемоИзучить Деталі

9. Entron

WordPress преміум тема для особистого блогу чи журналу. Чистий, легкий для візуального сприйняття дизайн і повністю чуйний макет. У пакет включені теми різні стилі домашньої сторінки, стилі слайдера, 20+ варіантів розмітки сторінок повідомлень, настроювані бічні панелі і багато іншого!
З особливостей теми варто відзначити наявність дружньої підтримки і повної тех. документації, простий у використанні панелі налаштувань теми, з допомогою якої ви зможете налаштувати ваш блог досить швидко і без зайвого нервування.
Entron надає можливість для використання необмежених шрифтів і кольорів, а також завантаження свого логотипу та іконок, в залежності від вашого смаку і переваг. Віджет розшарювання соц.мереж допоможе вам ділитися своїми записами з іншими користувачами прожигающими життя на просторах глобальної мережі. 6 варіантів меню в шапці блогу + мобільний меню під набридлій кнопкою в стилі «гамбургер».
Переклад теми так само не повинно скласти праці, достатньо для перекладу використовувати наявний в комплекті файл .pot.
Стандартний для преміум тим набір віджетів: Facebook Like Box, Flickr, популярні пости, останні записи і нещодавні коментарі, таби, рекламний блок 300?250, і т. д

Entron - WordPress тема для личного блога или журнала

Дивитися ДемоИзучить Деталі

10. InfoWazz

InfoWazz тема WordPress, яка дозволяє писати статті та повідомлення в блозі з легкістю. Вона має повністю адаптивний дизайн, підтримку Retinа і безліч інших потужних функцій. Розробники пропонують покупцям теми всебічну підтримку та дружню допомогу!

Тема InfoWazz відмінно підходить для публікацій новин, створеному на її основі журналі, онлайн-газеті або на сторінках інформаційного блогу. При розробці теми, як стверджують автори, використовувалися самі чисті методи SEO оптимізації, все на поверхні, так що цей механізм швидко, просто і легко використовувати. Крім усього іншого, InfoWazz підтримує адаптивні оголошення Google AdSense.

Гнучкі і потужні можливості налаштування опцій теми. Розроблена тема на HTML5 і CSS3, що передбачає відмінну швидкість роботи і звичайно ж наявність різних ефектів, анімації, плавних переходів і т. д. і т. п.

InfoWazz - WordPress тема для блога/журнала/газеты

Дивитися ДемоИзучить Деталі

11. The Flow

Справжній свіжачок))) Новітня тема в журнальному стилі «The Flow», відмінно підійде для новинних журналів, оглядів сайтів, ведення динамічно оновлюється блогу людей з активним способом життя.
За замовчуванням в темі включені підтримка відео з YouTube, Vimeo і використання рейтингової системи. На мій погляд, Flow чудово спрацює, як сайт новин, новинний портал, таких категоріях, як: новини, мода, спорт, технології, подорожі, рецепти, автомобілі. Flow являє собою ідеальне поєднання красивого і професійного дизайну з потужними функціональними можливостями і куленепробивний кодової бази.

The Flow - Новейшая тема WordPress

В даний момент, мабуть напередодні новорічних свят, на тему діє 10% знижка, так що якщо воно вам треба, можна і прикупити)))

Дивитися ДемоИзучить Деталі

12. Freyja

Свіжа тема WordPress блог для персонального блогу, може стати хорошою основою блогів будь-якої тематики. Все починається з розповіді. Freyja представляє унікальний стиль, який буде цікавий ентузіастам фантазії!
У теми модний дизайн в поєднанні з елегантністю. 4 варіанта головної сторінки блогу, це означає, що у вас буде 4 макета з різними комбінаціями блоків меню і бічних панелей, ви можете комбінувати з версіями макетів додаючи колонки, змінюючи розташування або видаляючи непотрібні елементи. Всі зміни легко доступні з панелі налаштувань теми.

Freyja повністю адаптована і буде чудово виглядати на екранах мобільних пристроїв. SEO оптимізація, анімація CSS3, слайдер Revolution, галерея, відео, аудіо і стандартний шаблони повідомлень, усе це і багато іншого в обоймі теми за замовчуванням.

Freyja - Тема wp для персонального блога

Дивитися ДемоИзучить Деталі

13. Amsterdam

Amsterdam — це багатофункціональна і потужна WordPres тема з великою увагою до деталей і неймовірними можливостями, ідеально підійде для ведення журналу або блогу. Amsterdam пропонує безліч варіантів настройки, макети і заголовки, з допомогою простий у використанні адмін-панелі. Цей дивовижний продукт надає всі самі передові і необхідні інструменти, для того, щоб зробити ваш веб-проект унікальним і виділити його із загальної маси. В темі явно проглядається баланс сили і краси, в результаті отримуємо високоякісний блог/журнал, комфортний для перегляду всіх користувачів.

За допомогою ексклюзивного Amsterdam drag & drop користувальницького конструктора сторінок, можете експериментувати і розважатися, створюючи унікальну домашню сторінку і легко вносити зміни до неї на будь-якому етапі побудови і ведення блогу. Маючи вбудовану підтримку для SEO, використовуючи фрагменти і HTML5, ваш блог буде завжди мати більш високий рейтинг в пошукових системах. Від вас вимагається лише одне — зробіть ваш контент унікальним, більш привабливим, цікавим і корисним.

Amsterdam - это многофункциональная и мощная WordPres тема

Дивитися ДемоИзучить Деталі

14. SanFrancisco

SanFrancisco є сучасною, чистою і легкої у використанні блог темою в журнальному стилі, яка дозволяє вам мати повний контроль над усіма елементами. Потужний і унікальний інтерфейс конструктора сторінок, з допомогою якого можна легко об’єднати безліч сторінок з різними модулями в лічені хвилини,тим самим в рази збільшуючи продуктивність вашої роботи.

Розробники теми пишуть, що яких-небудь знань коду, для вас зовсім не обов’язково, не вірте, брешуть буржуїни, такі знання ще нікому не завадили і завжди знадобляться. В іншому ж все як у тих з категорії преміум. Упакована тема всім самим необхідним, повністю адаптована під мобільні пристрої, проведена оптимізація швидкості і SEO.
Набір готових варіантів сторінок для проектів різної тематики, плюс безліч комбінацій домашньої сторінки, з допомогою все того ж конструктора сторінок. Загалом тема з розряду: поставив, поковырялся у налаштуваннях вдосталь, довів до бажаного результату, а далі творіть, творіть, творіть…

SanFrancisco - Мультиконцепт WordPress тема для блога/журналал

Щоб побачити дивовижні особливості цієї теми, подивіться представлені розробниками демо-сторінки і уважно перегляньте складу пакету теми SanFrancisco.

Дивитися ДемоИзучить Деталі

15. Gate

Gate — Чуйна блог тема WordPress преміум-класу, створена спеціально для блогерів, щоб ділитися своїми цікавими історіями з життя, подорожами, фотографіями і відео зі своїми читачами. Для цього в темі є все що потрібно. Тема має в своєму арсеналі альтернативи базового макета і ajax завантажувач для пагинации блогу. Візуальний конструктор сторінок, суттєво полегшить вам роботу з доведення теми під свої потреби. Набір користувальницьких віджетів для сайдбара і футера. Окрема сторінка налаштування опцій теми з можливість живого перегляду внесених змін. Валідний HTML5 і CSS3 код, і багато іншого.
Тема Gate сумісна з Bootstrap 3.x і останніми версіями WordPress 4.5 — WordPress 4.6.1. Технічна підтримка та пакет документації так само присутні.

Gate - Отзывчивая блог тема WordPress премиум-класса

Дивитися ДемоИзучить Деталі

16. Orion

Orion — це мистецтво, багатоцільова, адаптивна WordPress тема, яка являє вражаючий дизайн. Тема упакована функціями і опціями і вражаючим пакетом попередньо вбудованих шаблонів, за допомогою яких ви зможете буквально побудувати будь-який веб-сайт, який можна собі уявити. Orion, безсумнівно, приверне увагу потенційних клієнтів, і збільшить кількість переглядів.
Під капотом у теми небагато-немало 10+ креативних варіантів макета домашньої сторінки та 14+ готових шаблонів для головної, витримані в дусі мінімалізму. Для блогу представлено 12+ настроюються стилів, 6+ стилів сторінки портфоліо, 33 стилю для шапки вашого майбутнього сайту. Якщо ви вирішите замутити на сайті продажу, в темі представлені 9 стилів саме для магазину.

Зустрічаються теми де використання конструктора сторінок може бути дуже складним процесом, доступним тільки для технічно підкованих користувачів. Однак з Orion все набагато простіше, у теми інтуїтивно зрозумілий і дружній конструктор. Завдяки безлічі функцій, які є одночасно ефективними і простими у використанні, створення сторінки дається дуже легко. Перетягування розділів і окремих елементів стає схожим на гру, без шкоди для якості кінцевих результатів.

Orion повністю оптимізована для пошукових систем і здатна збільшити ваші шанси бути поміченими.

Orion - Многоцелевая, адаптивная WordPress тема

Для тих, хто віддає перевагу більш практичний підхід, доступні демо-версії всіх варіантів, що дозволяє користувачам перевірити вміст теми без здійснення покупки.

Дивитися ДемоИзучить Деталі

17. Artim

Ще одна помітна новинка, тема WordPress Artim з розряду багатоцільових, за допомогою якої ви зможете розгорнути сайт, блог або журнал практично будь-якої тематики, бізнес-сайт, агентство, корпоративні сайти, персональний блог, фото-журнал, будівництво, ресторан і т. д… Якщо потрібен інтернет-магазин, Artim надає можливість створення повноцінної торговельної площадки.

Далі в описі особливостей теми все по накатаній, як у всіх тим преміум-класу, повний набір самих корисних функцій і попередньо встановлених налаштувань, повторюватися немає сенсу, краще все побачити своїми очима, а для цього розробники представляють чудові демо-сторінки і докладну документацію.

Тема WordPress Artim из разряда многоцелевых

Дивитися ДемоИзучить Деталі

18. The Repair

Назва теми говорить сама за себе «Ремонт», в даному випадку мається на увазі не банальні домашній ремонт з клейкою шпалер та іншими чарівними атрибутами буття. Тема Repair спеціально розроблена для ремонтних майстерень і компаній по ремонту комп’ютерів, мобільних пристроїв(смартфони, телефони, планшети) та іншої електроніки.

Чергова якісна преміум тема WordPress, за допомогою якої ви зможете розповісти людям про свою компанію, представити пакет послуг, продемонструвати виконані роботи та відгуки клієнтів, розповісти про співробітників, ціновій політиці, гарантії і терміни виконання робіт.
Розміщуючи корисні статті, фотографії і відео-інструкції, ви гарантовано привернете увагу величезної кількості користувачів, ну, а потужний функціональний набір теми Repair допоможе вам у цьому.

Repair - Тема WP по ремонту компьютеров и другой электроники

Дивитися ДемоИзучить Деталі

19. The Builders

Builders — Ультра чуйна, з підтримкою retina, чиста і дуже гнучка у налаштуваннях тема wordpress, для конструкторських та будівельних агентств.
Це потужна тема з купою варіантів настройки, з безліччю конструктивних особливостей і потужними функціональними можливостями, які вам повинні сподобатися.

Builders — це найкраще рішення для вашого бізнесу. До складу теми включені демонстраційні дані і інтуїтивно зрозумілий Drag and Drop конструктор сторінок, який допоможе вам отримати вже готовий сайт протягом декількох хвилин. Простий демо-інсталятор дозволяє розгортати повну версію демо-даних в кілька простих кроків. Почати створення сайту компанії буде простіше саме з темою wordpress Builders.
Особливостей теми і функціональних можливостей настільки багато, що в короткому огляді немає сенсу їх перераховувати, вийде зім’ято і мало-зрозуміло, краще вивчити деталі найдокладнішим чином самостійно, благо розгорнутий опис і пакет документації є в наявність на продаваної сторінці теми.

Builders - Тема WordPress для конструкторских агентств

Дивитися ДемоИзучить Деталі

20. BOX

WordPress тема електронної комерції для подання брендів. За допомогою цієї спеціалізованої теми ви легко зможете розробити професійний імідж бренду для вашого сайту.
В арсеналі теми повна підтримка плагіна WooCommerce, повністю чуйний макет, великі шрифти, кнопки і картинки для сенсорних екранів, повнорозмірні зображення в заголовку і експансивна типографіка, вага сторінок оптимізовано під мобільні девайси, мобільна версія меню, підтримка дочірніх тим, привабливе слайд-шоу на головній сторінці, побудоване на css3 анімації, додаткова сторінка контактів.
В темі є можливість вибору власних квітів. Всі опції теми доступні в Theme Customizer з можливістю попереднього перегляду. Для перекладу теми у комплект включені .mo і файли .po. Гарантована підтримка соціальних медіа та багато іншого.

BOX - WordPress тема электронной коммерции

ДемоСкачать

Висновок…
Всі теми платні, відносяться до категорії преміум-класу та представлені в рамках партнерської програми від біржі Envato Market. Всі представлені теми діють передноворічні знижки.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: