Цікаві та корисні веб-додатки (Частина 2)

0
208

Інтерес користувачів до різного виду онлайн-інструментів не згасає, а зростає з кожним днем. Погодьтеся, зручно працюючи за комп’ютером і перебуваючи у всесвітній павутині завжди мати під рукою той чи інший інтерактивний інструмент для виконання різних завдань, не вдаючись до допомоги десктопних додатків. У цьому огляді ми продовжуємо знайомити вас із цікавими і корисними веб-додатками, різної спрямованості. Вас чекають найпростіші онлайн-малювалки і повноцінні фото-редактори, ви дізнаєтеся з допомогою яких онлайн-інструментів можна швидко створити якісні іконки і гідні уваги аватарки. Познайомитеся з барвистим твіттер-клієнтом і на закуску дізнаєтеся, як зігнути будь текст дугою без будь-якого фотошопу.

Створюємо іконки онлайн

Дуже часто ми стикаємося з ситуацією, коли конче потрібна та чи інша іконка, та така щоб виділялася з тисяч інших. Звичайно, можна намалювати і самому, та не всі наділені талантом художника, а ще менше людей вміють використовувати для цих цілей спеціальні програми. Ось тут і приходять на допомогу онлайн-інструменти, спеціально розроблені для створення іконок. Зауважте це тільки інструмент, кінцевий результат все таки більшою мірою залежить від вашої фантазії і трохи уміння.

favicon.ico Generator

Повноцінний редактор favicon, дозволяє не просто сконвертувати вже готове зображення на іконку, а представляє можливість намалювати від руки все, що захочеться. З легкістю можна створити анімовану іконку, якщо є вже готове зображення, ні яких проблем, завантажуєте зображення на сервіс, извращаетесь над нею, як заманеться, перетворюєте в іконку і все. Сервіс пропонує великий вибір вже готових безкоштовних (Creative Commons) іконок.

бесплатный онлайн-генератор иконок


Preloaders.net

Сервіс дозволяє швидко створювати анімовані іконки в Gif і APNG форматах з колекції вже готових зображень. Вам залишається тільки трохи підредагувати обрану іконку з пакета, вибрати колір іконки і фону, встановити швидкість анімації, виставити бажаний розмір зображення. Всі ваші маніпуляції і вносяться зміни відображаються у вікні попереднього перегляду. Після закінчення редагування, видається посилання на скачування отриманого результату. Мінус в тому, що немає можливості створювати іконки із своїх картинок чи малювати в ручну, сервіс англійською, проте все досить наочно і просто.

Редактор иконок онлайн


Iconizer.net

Даний сервіс не можна назвати редактором іконок, це скоріше величезна бібліотека іконок на будь-який смак і колір. Ви зможете підібрати для своїх потреб практично будь-яку іконку, сортувати за розміром, кольором фону і призначенням іконки. Відмінний пошук по тегам і назві іконок. Роботу з сервісом більш комфортною робить наявність російської мови.

Библиотека бесплатных иконок


Малювалки онлайн

Хто не хоче хоч на мить відчути себе художником, з допомогою представлених нижче онлайн-сервісів, це стає можливим. Трохи фантазії, не хитрі руху мишею і ви в реальному часі отримуєте повноцінний малюнок, нехай не шедевр, але все ж таки яка не яка, а причастя до мистецтва.

Graffiticreator.net

Що потрібно для створення графіті – балончики з фарбою, трафарети, респіратор, стіна….Об’єктом і полем діяльності, як правило, служать гаражі, паркани та стіни будинків. Але адже не кожному дано можливість забомбить 3-х мірну напис на гаражі сусіда, так і по мордасам можна отримати, а потяг до високого не відпускає, манить і манить. На щастя для всіх любителів і шанувальників цього чудового виду мистецтва і ще більшої радості сусіда, існує відмінний сервіс з малювання графіті онлайн.

Рисуем граффити онлайн


Online рісовалка

Дуже цікава і проста online рісовалка. Якщо ви не вмієте малювати, все одно у вас обов’язково щось вийде. З недоліків — не можна скасувати або стерти, зате можна зберегти отриманий шедевр.

Онлайн рисовалка


Pencil Madness

Ще один чудовий сервіс із серії онлайн-рисовалок, за допомогою якого ви зможете відчути справжнім майстром. Включивши уяву, простими руху миші можна створювати справжні шедеври, все обмежується лише розмахом вашої фантазії. Набір інструментів не особливо великий, але головне-правильно ним скористатися і тоді вийде чудовий малюнок, автором якого будете ви і тільки ви…

Онлайн рисовалка граффити

Графічні редактори онлайн

Графічні редактори потрібні практично завжди. Підправити картинку, додати ефекти або просто напросто обрізати фотографію, все це можна зробити за допомогою онлайн редакторів графіки. Уявляю чергову порцію цікавих графічних редакторів онлайн.

Smilart Fan Studio

Онлайн фото редактор і галерея в одному флаконі. Доступність найпопулярніших фільтрів: зміна відтінків зображень, балансування кольору і тіні, контроль чіткості (різкість, контраст). Кольоровим фотографіям з легкістю можна додати ефект старовини або змінити на чорно-білі. Збереження фото на ваш комп’ютер з автоматичним перетворенням в будь-який формат. Порівняння поточного фото з оригіналом, скасування і повтор змін в будь-який момент часу. Доброзичливий інтерфейс і зрозумілий, так як редактор вітчизняний і проблем з мовою не буде.

Фоторедактор онлайн


piZap

Це не просто графічний редактор, а в чомусь навіть веселий. Вантажимо картинку і изголяемся по повній. Додаємо окуляри, волосся, стікери, текст і різні ефекти. З фотографіями можна робити дуже багато. Тим кому не чужі частка гумору і креативне мислення, думаю цей сервіс доведеться по душі.

Онлайн фото редактор


Ava-Ava.com

Сервіс, який допомагає створювати автары в режимі On-Line. Можна закачати, обрізати і встановити потрібний розмір завантаженої картинки, а потім застосувати до неї різні чудові фільтри, щоб отримати ваш власний унікальний аватар.

Создание аватарок онлайн


Соціальні мережі

У цій категорії розроблено і успішно використовується не мало різних веб-додатків і клієнтів для популярних соціальних мереж. Сьогодні розглянемо одне, на мій погляд дуже цікаве додаток для Twitter, який кардинальним чином може змінити ваше ставлення до цієї популярної майданчику для спілкування, звичайно в кращу сторону.

Twimbow

Twimbow дуже барвистий веб – клієнт для Twitter, розроблений з допомогою HTML5 і CSS3. Тим, хто знайомий з TweetDeck або Seesmic не складе труднощів в’їхати в тонкощі роботи з клієнтом, так як інтерфейс Twimbow нагадує дані програми. Головною відмінністю є зроблений розробниками упор на фільтрацію записів і звичайно ж гарний дизайн, який в свою чергу легко редагується. Ви можете змінювати кольори твітів, призначати свої кольори для різних користувачів і груп.

Веб-приложение для Twitter


Веб-розробка та дизайн

У попередній статті про корисні веб-додатках ми розглянули деякі цікаві сервіси полегшують життя вебмайстрам. Не будемо відходити від традиції і сьогодні хочу познайомити вас з парочкою помітних онлайн-інструментів для розробників.

CSS3generator

Якщо часу в обріз, а дуже хочеться як можна швидше побачити і покрутити css3 у справі, то простіше скористатися інтерактивним генератором css3. Все що від вас потрібно — вибрати з випадаючого списку потрібний ефект (наприклад, text shadow) і поекспериментувати для нього з налаштуваннями. Результат і згенерований css3 код ви отримаєте відразу, не відходячи від каси.

CSS3 Генератор онлайн


CSSWarp

Як і обіцяв на закуску, пропоную познайомитися з ще одним цікавим сервісом, який буде в першу чергу корисний для веб-дизайнерів. CSSWarp — це такий своєрідний генератор, який дозволяє використовувати в оформленні ваших сайтів текст, вигнутий відповідно до заданої вами траєкторією. Все дуже просто: ви пишете текст, задаєте параметри викривлення, в реальному часі дивіться результат, потім сміливо тисніть всього одну кнопку і отримуєте сгенерируемый html-код, який вам залишається тільки вставити в потрібне місце.

Генератор текста css


На цьому все! Обов’язково зустрінемося!

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: