Упакований шаблон сайту — RESPECT

0
187

Знайома всім ситуація, коли ви перелопачуєте десятки сервісів з наборами безкоштовних шаблонів html/css для сайту, в пошуках того єдиного, який підійде за всіма параметрами і буде відповідати вашим запитам.
Найчастіше таке не можливо, безкоштовність шаблону рідко передбачає його повну доопрацювання, укомплектованість варіантами сторінок і іншими елементами веб-сайту. Хоча часом трапляються і приємні винятки з правил, за веденим одним лише розробникам причин, у вільний доступ, час від часу вкидаються по справжньому професійні шаблони практично готових сайтів, з усіма прибамбасами і повним набором супутніх елементів.

Уявляю вашій увазі, універсальний шаблон html/css для сайту — RESPECT. Про цей шаблон, можна з упевненістю сказати, що він упакований по повній. Судіть самі, це не банальний шаблон html однієї сторінки, а повноцінний комплект для створення сайту або блогу, що включає в себе цілий набір відмінно опрацьованих варіантів сторінок.
Вже звичний всім варіант сторінки блогу, три варіанти слайдерів зображень з великим набором попередньо встановлених налаштувань ефектів переходу.

Окрему увагу відведено готовим CSS3 шаблонів для всіляких елементів дизайну. Чого тільки варті анімовані кнопки css3, оформлення висновку мініатюр з допомогою властивостей css3 і ефект тіні (box-shadow) для блоків інформації.
Є в комплекті шаблон і своя готова сторінка помилки 404 кілька варіантів форм і стилі оформлення цитат, набір якісних монохромних шрифтових іконок з можливістю швидкого редагування, а так само іконки популярних соціальних мереж, відео та аудіо плеєри з інструкцією вбудови на сайт, і ще багато чого корисного і цікавого, що містить цей чудовий, а головне повністю безкоштовний пакет шаблону.

Загалом, не будемо мучити ні себе, ні багатостраждальну клавіатуру. Просто дивіться живий приклад роботи цього універсального шаблону. Якщо сподобається, завантажуйте і використовуйте при створенні своїх нових інтернет-проектів.

ДемоСкачать

І на десерт сьогодні: дивимося вражаючий трейлер Crysis 3 під композицію Muse «Liquid State»