Веб-генератори анімованого GIF

0
189

З мого боку було б злочином обійти стороною різні сервіси онлайн, які помітно полегшують життя користувачам інтернету.Багато хто і не підозрюють про те, що на просторах глобальної мережі розкидано безліч всіляких онлайн-генераторів,в тому числі і генератори анімованого GIF. Нещодавно звернув увагу на цікавий онлайн-сервіс зі створення анімованих зображень у форматі GIF.
Створювати таким чином аватари та інші подібні зображення набагато простіше, і у багатьох випадках (особливо коли мало часу) може стане в нагоді.

Зацікавившись, пустився зовсім берега,накопав таким чином чимало подібних сайтів. Всі вони різні і по виконанню і за пропозиціями безкоштовних послуг по створенню анімашок для своїх користувачів. У більшій масі переважають буржуїнські сервіси веб-генератори,але і стали з’являтися російськомовні сайти даної спрямованості.

Тепер давайте ближче до справи , розглянемо деякі з них :

1. Makeagif

На безкоштовному (потрібна реєстрація) веб-сервісі Makeagif ви зможете зробити GIF з зображень та відео, завантажених, як з вашого комп’ютера, так і з сайтів з фотографіями і відео. Makeagif пропонує користувачам використовувати сервіс, як хостинг для ваших GIF-файлів.

2. Imgflip

Imgflip – генерує GIF з відео: популярних відеохостингів, YouTube, Vimeo і інших сайтів з відео, а так само відео з вашого комп’ютера, сервіс дуже простий і функціональний. Для того щоб створити GIF, достатньо просто вставити посилання на файл або завантажити файл з комп’ютера.
Сервіс безкоштовний, однак існує і розширена версія за $10.

3. Gickr.com

Безкоштовний генератор анімованих картинок. Для створення gif, можна завантажити до 10 зображення (PNG, GIF, JPEG), встановити параметри (розмір одержуваного зображення, швидкість зміни зображень) і натиснути внизу сторінки на “next”. Таким чином можна робити не тільки аватари та іншу дрібноту, а і слайдшоу. Правда обмеження в 10 малюнків не дозволяють розгулятися фантазії.

4. Picasion

Безкоштовний редактор Picasion пропонує інструменти для створення GIF-файлів різного розміру з зображень, завантажених з вашого комп’ютера (у тому числі можна завантажувати зображення з веб-камери) або імпортованих з відомих фотосервисов Flickr і Picasa.

Думається мені, що для початку і збудження інтересу мабуть цих сервісів Вам буде достатньо. Тому зустрінемося
при описі інших, не менш цікавих онлайн-генераторів.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: