Відмінні новини від хостинг-провайдера BeGet.Ru

0
119

Не міг пройти повз такої чудової новини, про яку сьогодні всім своїм користувачам повідомила служба підтримки хостингу Beget.ru, а саме цей хост-провайдер і є, на протязі тривалого часу, надійним домом, для цього блогу і інших моїх проектів.

І так, в чому ж новина? А новина, ні багато ні мало в тому, що починаючи з сьогоднішнього дня, на всіх тарифах віртуального хостингу без будь-яких винятків, збільшили обсяг дискового простору в 2 рази.
Що це означає? Для тих хто в темі буде зрозуміло, чому ця новина для мене є відмінною, для тих, хто ще тільки «вплутався в бійку», починає пізнавати тонкощі сайтобудування, коротко поясню.
Наприклад, ви пользуете один з популярних блогів, надається даними хостером тарифний план Start, з об’ємом дискового простору 1000Мб, ведете свій щоденник, завантажуєте картинки і періодично поглядаючи на те, що зменшується, це саме дисковий простір. Сьогодні, в черговий раз відвідавши панель управління, ви будете приємно здивовані(якщо звичайно не читали новини в свій E-mail), ось так, відразу, з легкої руки — «Бац», і було у вас 1000Мб, а стало 2000Мб. Вражає, чи не так?

Зміни стосуються всіх, як давно влаштувалися клієнтів, так і новоприбулих. Вартість послуг при цьому зовсім не змінилася. У підсумку, враховуючи всі зміни в розкладі за всіма тарифними планами тепер маємо таку картину:

  • тариф Blog — 1 Гб
  • тариф Start — 2 Гб
  • тариф Noble — 4 Гб
  • тариф Great — 10 Гб

Команда Beget.ru, дружня у всіх відносинах і частенько радує своїх користувачів хорошими новинами, та іншими не менш цікавими акціями. Згадаймо хоча б нещодавнє збільшення смуги пропускання для всіх виділених серверів до 100 Мбіт/з, без будь-яких обмежень, або ж надання для початківців безкоштовного хостингу, з досить пристойними характеристиками.

Коротше, друзі, дім для свого сайту або блогу кожен вибирає сам, виходячи зі своїх потреб, переваг і фінансових можливостей. У свій час мені довелося чимало помыкаться (інша, цікава і де то навіть повчальна історія), поки не знайшов по справжньому надійний прихисток у вигляді хостингу надається командою професіоналів компанії BeGet.

Така от коротка, але дуже приємна новина, друзі. Більш детальну і вичерпну інформацію( хоча куди вже детальніше), ви можете дізнатися безпосередньо на сайті BeGet.Ru ».