Webfonting — Відмінне розширення для підбору шрифтів на сайті

0
190

Напевно багатьом з вас, частенько доводиться підбирати відповідний шрифт для своїх проектів, іноді цей процес може стати довгим і болісним. Звичайно, сучасні редактори дозволяють робити підбір шрифту, що називається на льоту, але все це відбувається частіше всього на «локалці», і з купою зайвих рухів. Як підібрати шрифт на працюючому сайті? Подивитися в живу, як шрифт впишеться в загальний дизайн сайту, вибрати колір і визначити розмір шрифту, для тієї чи іншої області?
Можна по-звичкою колупати исходники з допомогою вбудованих інструментів розробника різних браузерів і т. д.
Виявляється все набагато простіше. Пропоную звернути увагу на розширення Webfonting, від команди наших доморощених розробників (і це особливо радує).

Webfonting — відмінне доповнення до браузерів Chrome, Opera і всюдисущому, і всієї-пропихивающему Яндекс.Браузеру, для роботи зі шрифтами.

Давайте подивимося, що вміє розширення Webfonting:

  • Миттєве і точне визначення шрифтів на сайті;
  • Зручний підбір самих основних параметрів тексту;
  • Режим drag-n-drop, вільне переміщення в полі вікна браузера;
  • Після вибору шрифту і його характеристик результат можна отримати у вигляді CSS.

Webfonting - Отличное расширение для работы со шрифтами

Описувати детально тонкощі роботи розширення, не бачу сенсу, та в принципі, і тонкощів то ніяких і немає, поставив розширення, і забув про зайвих рухах. До речі, сайт розробника, це ще і велика колекція безкоштовних шрифтів для ваших сайтів, зі зручним і дружнім інтерфейсом(зовсім не буржуинским). Там же, ви зможете завантажити розширення Webfonting для вашого браузера.

Завантажити Розширення

Випробуйте розширення «Webfonting» у справі і я впевнений, багатьом він сподобається, у всякому разі, вже точно не залишить байдужим, якщо тільки ви не через-чур крути, як ті самі …)))

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: