Як швидко перевірити текст на унікальність статей

0
149

Захист контента сайту або блогу від плагіату(тупого копіювання) з допомогою окремих програм і різних онлайн-сервісів, присвятив свого часу, кілька нехитрих статей. Тема актуальна, правильно, кому ж хочеться бути використаним та ще в такій збоченій формі.
Судячи з активності переглядів і обговорення, народ більше цікавлять різні онлайн-сервіси для визначення плагіату ніж спеціалізовані програми. Це зрозуміло, веб-програми практично завжди знаходяться під рукою і доступні з будь-якого користувача пристрою. Радує те, що з’являються нові вітчизняні веб-сервіси, з гарним набором інструментів для тестування всього сторінок сайту, окремих записів і тексту вже опублікованих статей на унікальність.

Сьогодні хочу познайомити вас з ще одним, швидко онлайн-сервісом для ефективної і швидкої перевірки унікальності текстового контенту сайтів.

Content-Watch.ru

У першу чергу, мене зацікавив той момент, що цей сервіс повністю незалежний і не пов’язаний ні яким боком ні з однією з численних бірж контенту. Доброзичливий, зрозумілий, без зайвих булочок(новомодних красивостей), виконаний у дусі мінімалізму інтерфейс.

Проверка уникальности текстового контента

Сервіс пропонує своїм користувачам кілька варіантів перевірки унікальності. Перейшовши на вкладку «Перевірити сайт», ви зможете виконати перевірку на унікальність контенту включивши до тестування адресу однієї сторінки, або за допомогою сервісу підібрати сторінки по масці, вказавши сайт для перевірки і правила, яким повинні відповідати адреси сторінок. Так само існує можливість «пакетної перевірки» адрес статей, цей інструмент значно розширює і в той же час прискорює весь процес тестування.

Проверить сайт на уникальность

За допомогою такого інструменту, ви можете перевірити на унікальність безпосередньо сам текст окремо взятій статті. Для цього варто лише вставити в спеціальне поле текст, що перевіряється. При необхідності вказати адресу сайту, який буде ігноруватися перевіркою і натиснути кнопку «Перевірити». Інше сервіс все зробить сам, швидко просканує Інтернет на наявність сторінок, що містять повні або часткові копії вказаних вами тексту, на основі збігів підрахує загальну унікальність і видасть результат у відсотках.

Проверить текст на уникальность

По закінченню аналізу , ви зможете переглянути, які фрагменти тексту були виявлені на сторонніх сайтах, а що саме цікаве і корисне, списком будуть надані адреси цих сторінок, що містять копії вашого текстового контенту.

Сервіс абсолютно безкоштовні і не вимагає беззастережної реєстрації, хіба тільки, що зареєструвавшись ви отримаєте розширений комплекс послуг. Без реєстрації діють деякі обмеження на розмір перевіряється тексту — до 3000 знаків ( з реєстрацією — до 10000 символів) і обмежена кількість запитів — до 10 в день на одного користувача.

В недалекому майбутньому розробники ресурсу планують запуск регулярної перевірки сторінок із звітами про перевірку на електронну пошту користувачів.

У загальному і цілому Content-Watch.ru дуже навіть непоганий набір онлайн-інструментів для швидкої перевірки унікальності текстового контенту. Як надалі розпорядитися отриманою інформацією для захисту вмісту від копіювання, залежить тільки від вас. Точних і правильних методів боротьби з плагіатом я не знаю, впевнений лише в одному — попереджений, значить озброєний.

PS: На замітку — Швидко перевірити пару-трійку пропозицій, можна за допомогою пошуку Google )))).

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: