Як у новій Opera включити панель закладок і відключити панель пошуку Яндекс

0
150

Коли розробники браузера Opera пересадили своє дітище на движок «Blink», вони з якогось переляку, одним махом відключили одну з найбільш корисних і улюблених користувачам функцій цього чудового браузера — зручну і компактну панель закладок. В замін запропонували використовувати, добре знайому експрес-панель і нову скарбничку, з функцією складування в одну купу, всіх корисних на ваш погляд посилань. При цьому в експрес-панель, на найпочесніше і чільне місце, розмістили, монстроподобного виду, панель пошуку всюдисущого Яндекс, повісили величезну таку капелюх прямо перед носом багатостраждального користувача, мабуть щоб не схибив у разі чого болезный.

Потихеньку свідомість до розробників повертається, як і повертаються і доповнюються звичні фішки браузера. Починаючи з 18-ї версії з’явилася можливість включення панелі закладок, а в 19-й, використовуючи приховані настрій можна вирубати панель пошуку Яндекс, так безцеремонно забирає місце в експрес-панелі Opera.

Включаємо панель закладок Opera

Включається панель закладок в Опері дуже просто: для цього потрібно перейти на сторінку налаштувань відкривши її з основного меню, або вбивши в адресний рядок opera://settings, знайти розділ «Інтерфейс користувача» і поставити галочку напроти пункту «Показувати панель закладок».

Включить панель закладок в Opera

Все, тепер ви знову зможете додавати закладки та створювати папки з групою улюблених закладок на звичному місці, зручно, швидко і без нервів.

Відключаємо панель пошуку Яндекс

Панель пошуку Яндекс нависає над плитками експрес-панелі щосили широчінь, намагався не особливо звертати на цей прибамбас, немає не вийшло, добре що тепер можна це розпуста відключити, правда трішки складніша процедура, ніж у випадку з включенням панелі закладок.
І так, переходимо на сторінку налаштування браузера Opera opera://settings, перебуваючи на цій сторінці набиваємо наступну комбінацію:
^ ^ v v < > < > b a Enter
Перед нами з’являться, приховані від широкої громадськості додаткові опції, позначені трикутником зі знаком оклику, незнаю навіщо така таємничість і обережність, сміливо ставимо галочку навпроти пункту «Приховати поле пошуку на Експрес-панелі» і милуємося на гармонійно-вибудувану експрес-панель улюбленого браузера.

Отключаем панель поиска Яндекс

Таким чином, виконавши зовсім нехитрі маніпуляції, ми отримали більш знайомий і близький образ браузера Opera.

До речі, дуже хороший і докладний порівняльний аналіз корисних функцій старої і нової Опери, провів Dimox, які знайдуть там багато цікавого.

Для мене браузер Opera завжди буде цікавий, щоб з ним не витворяли розробники і які б не вносили зміни. Сподіваюся браузер буде жити і розвиватися, не без помилок, спотикаючись, але у правильному напрямку, зберігаючи в собі всі свої найкращі якості, тієї самої, програми для людей.

З повагою, Андрій

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here