Зробити календар своїми руками — можливо!

0
187

У передноворічній статті про створення календаря, докладно розписав механізм реалізації цього корисного елемента на сторінках сайтів, за допомогою javascript.
Сьогодні, давайте розглянемо інший варіант створення календаря, за допомогою спеціалізованого софту.

Якщо всі елементи сітки календаря робити вручну, ця робота може бути досить виснажливою. Однак, на щастя, існує досить багато програм, що спрощують цей процес. У сьогоднішньому огляді ми розглянемо утиліту, за допомогою якої можна швидко розробити дизайн власного календаря.

Найпростіший спосіб створити календар — набрати його вручну в якій-небудь програмі, наприклад текстовому процесорі, або графічному редакторі. Однак такий метод створення календарної сітки не дуже зручний, оскільки на набір тексту піде чимало часу. Крім того, при такому обсязі роботи, составляемую таблицю легко може закрастися помилка. Щоб цього не сталося, можна вдатися до допомоги невеликий, але дуже корисної утиліти ACG-Free.

Назва цієї програми розшифровується як Advanced Calendar Generator. Незважаючи на те, що програма поширюється безкоштовно, вона цілком може скласти конкуренцію платним аналогам.

Та так, що це за така програмка і з чим її «їдять»?

ACG-Free! 2.01

Розробник: Володимир Шилов
Розмір дистрибутива: 336 кб
Розповсюдження: безкоштовно

Календарь своими руками с ACG-Free 2.01

Скачати ACG-Free! 2.01

Головне призначення програми — автоматичне генерування тексту календарної сітки на рік. Програма дозволяє створювати таблицю з числами в трьох форматах: текстовому, RTF і HTML.

У першому випадку — це звичайний текст у форматі RTF користувач може виконати налаштування кольору для виділення окремих днів.
При експорті календаря в HTML, ACG-Free! надасть вихідний код для створення інтернет-сторінки з календарною сіткою. Текст календаря може бути створений російською, англійською, українською та деяких інших мовах.

Ще одна перевага програми — можливість вказівки свят. Крім конкретних дат, які необхідно виділити в році, Advanced Calendar Generator дозволяє обчислювати плаваючі важливі дати по заданих формулах. Крім цього, програма автоматично визначає в кожному році католицьку і православну Пасху. Також можна задавати блоки дат, які будуть виділятися кольором. За допомогою утиліти можна створювати відразу групу календарів за певні роки, скажімо, з 2011 по 2042 рік.

Advanced Calendar Generator зручно використовувати, як доповнення до основної програми, в якій розробляється дизайн. Наприклад, при створенні макетів календарів в Photoshop, утиліта може використовуватися й як допоміжний інструмент для набору тексту.

Сподіваюся, що ця програма знайде свого користувача.

З Повагою, Андрій .

Буду вдячний, якщо поділитеся посиланням на запис в своїх соціальних мережах:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here