Зручний онлайн генератор значень властивостей CSS3

0
74

Продовжуємо знайомитися з різними веб-додатками і онлайн-інструментами, істотно полегшують не легкі будні веб-майстрів. Сьогодні, хочу звернути вашу увагу і познайомити з цікавим, а головне дуже зручним у використанні, безкоштовним онлайн генератором значень властивостей CSS3. У чому різниця цього ресурсу від інших аналогічних сервісів?
По-перше, це оформлення сторінок сервісу, з використанням цікавого ефекту при прокручуванні. По-друге, сервіс надає не менш цікаву можливість, встановлювати значення властивостей CSS3 з допомогою слайдерів(повзунків. Всі внесені зміни блискавично відображаються на тестових структурах і в генерованому коді, що дозволяє візуально контролювати весь процес експериментів зі значеннями властивостей CSS3. Останнє, втім, вже давно обов’язковий атрибут сервісів такого плану, різниця лише у виконанні і загальному сприйнятті.

Сервісом підтримується генерація коду значень найбільш популярних властивостей CSS3: округлені кути border-radius, тінь блочних елементів box-shadow, ефект тіні для тексту text-shadow, рівень прозорості елементів opacity, градієнти linear-gradient & radial-gradient, і звичайно ж функція трансформації елементів transform, за допомогою якої дуже легко масштабувати, обертати, переміщати, нахиляти, а також комбінувати види трансформацій елементів.

CSS3 Generator

Онлайн-генератор CSS3

Перейти до сервісу »

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here